PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37161}

Czyste szaleństwo

Stir Crazy
6,9 3 249
ocen
6,9 10 1 3249
Czyste szaleństwo
powrót do forum filmu Czyste szaleństwo

Nareszcie!!!

ocenił(a) film na 9

Nareszcie po tylu latach TVP 2 pokaże film 1 lipca. Nie był chyba powtarzany od lat 90.

chris_35

będzie sie działo :)

chris_35

Nie znam filmu, ale skoro grają tutaj ci sami goście co w klasyce komedii "Nic nie widziałem, nic nie słyszałem" to MUST WATCH, ale wątpie żeby był lepszy ;)

ocenił(a) film na 7
chris_35

Był powtarzany w ostatnich latach, nawet kilkakrotnie. Pewnie przegapiłeś...

krzand

@krzand
To tobie kolego chyba się coś pomyliło.
Ten film nie był emitowany od jakichś 15 lat.Ostatni raz widziałem Stir Crazy z lektorem na Polsacie.
Tak jak "Nic nie widziałem,nic nie słyszałem" było rzeczywiście wielokrotnie emitowany ze znacznie gorszym tłumaczeniem polsatowskim bez przekleństw,tak ten film został całkowicie zapomniany przez nasze żałosne telewizje.
Najlepszy dowód na to jest taki,iż tego filmu nie ma w sieci z lektorem jak do tej pory.Po dzisiejszej emisji pewnie wkrótce się pojawi.
Zresztą ciężko też uświadczyć Stir Crazy z lektorem na oryginalnej VHS,mnie przynajmniej nie udało się do tej pory zakupić takowej.
Podsumowując cieszę się , że TVP2 w końcu pokazuje ten film,nawet jeśli tłumaczenie pozostawi wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 9
debesciak1978

Mogliby jeszcze powtórzyć "Sobowtóra" (1991), czwarty i ostatni wspólny film duetu Wilder-Pryor. Nie widziałem go od lat podobnie jako "Czystego szaleństwa". Pozostałe dwa; "Ekspress Srebra Strzała " oraz "Nic nie widziałem, nic nie słyszałem" były często powtarzane.

ocenił(a) film na 6
chris_35

6/10

chris_35

masz nagrany ten film z TVP2?

ocenił(a) film na 8
chris_35

świetny:) mam go w swoim małym zbiorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones